Preekrooster

Preekrooster Gereformeerde kerk Werkendam 2018

01-01-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis Nieuwjaarsdag

07-01-2018 10.00 uur Ds. N.J. Dekker Voorb. H.A.
07-01-2018 18.00 uur Ds. N.J. Dekker

14-01-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis Viering H.Avondmaal
14-01-2018 15.00 uur Ds. R.R. Maathuis Viering in Goezate
14-01-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis Viering H.A. en dankz.

21-01-2018 10.00 uur Ds. T. Veenstra uit Kampen
21-01-2018 18.00 uur Ds. G. den Hartogh uit krimpen a/d Ijssel

28-01-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis Tienerdienst
28-01-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

04-02-2018 10.00 uur Ds. N.J. Dekker
04-02-2018 18.00 uur Ds. N.J. Dekker

11-02-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
11-02-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

18-02-2018 10.00 uur Ds. E.P. van der Veen uit Nunspeet
18-02-2018 18.00 uur Ds. C.G. Kant uit Katwijk

25-02-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
25-02-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

04-03-2018 10.00 uur Ds. T. Veenstra uit kampen
04-03-2018 18.00 uur Ds. D. Westerneng uit ´s Gravenpolder

11-03-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
11-03-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

14-03-2018 19.30 uur Ds. R.R.Maathuis Bidstond

18-03-2018 10.00 uur Ds. K.J. van der Sloot uit Nijkerk
18-03-2018 18.00 uur Ds. W. van Herwijnen uit Zwijndrecht

25-03-2018 10.00 uur Ds. N.J. Dekker
25-03-2018 18.00 uur Ds. A.S. Estie uit Lutten

30-03- 2018 19.30 uur Ds. R.R. Maathuis Goede Vrijdag

01-04-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis Pasen
01-04-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

08-04-2018 10.00 uur Ds. D.C. Hellinga uit Urk
08-04-2018 18.00 uur Ds. E.P. van der Veen uit Nunspeet

15-04-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
15-04-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

22-04-2018 10.00 uur Ds. H.P. de Goede Voorbereiding H.A
22-04-2018 18.00 uur Ds. E.H. Egberts uit Nijkerk

29-04-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis Viering H.A.
29-04-2018 15.00 uur Ds. R.R. Maathuis Viering H.A.Goezate
29-04-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis Viering H.A. dankz

06-05-2018 10.00 uur Ds. T. Veenstra uit Kampen
06-05-2018 18.00 uur Ds. E.J.Westerman uit Aalsmeer

10-05-2018 9.30 uur Ds. R.R. Maathuis Hemelvaartsdag

13-05-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
13-05-2018 18.00 uur Ds. G. den Hartogh uit Krimpen a.d Ijssel

20-05-2018 10.00 uur Ds R. R. Maathuis Pinksteren
20-05-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

27-05-2018 10.00 uur Ds.D.C. Hellinga uit Urk
27-05-2018 18.00 uur Ds. J.Swager uit Doornspijk

03-06-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
03-06-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

10-06-2018 10.00 uur Ds. N.J. Dekker
10-06-2018 18.00 uur Ds. N.J. Dekker
17-06-2018 10.00 uur Ds. D.C. Hellinga uit Urk
17-06-2018 18.00 uur Ds. D.Westerneng uit ´S Gravenpolder

24-06-2018 10.00 uur Ds. T. Schutte uit Ede Voorbereiding H.A.
24-06-2018 18.00 uur Ds. G. den Hartogh uit Krimpen a.d Ijssel

01-07-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis Viering H. Avondmaal
01-07-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis Viering H. A en dankzegging

08-07-2018 10.00 uur Ds. G. van der Linden uit Klundert
08-07-2018 18.00 uur Ds. G. van der Linden uit Klundert

15-07-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
15-07-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

22-07-2018 10.00 uur
22-07-2018 18.00 uur Ds. H.P. de Goede

29-07-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
29-07-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

05-08-2018 10.00 uur Ds. E.P. van der Veen uit Nunspeet
05-08-2018 18.00 uur

12-08-2018 10.00 uur Ds. N.J. Dekker
12-08-2018 18.00 uur Ds. N.J. Dekker

19-08-2018 10.00 uur
19-08-2018 18.00 uur Ds. T. Schutte uit Ede

26-08-2018 10.00 uur Ds. J.A. Bos uit Papendrecht
26-08-2018 18.00 uur Ds. D. Westerneng uit ´s Gravenpolder

02-09-2018 10.00 uur Ds. E.P. van der Veen uit Nunspeet
02-09-2018 18.00 uur Ds. G. den Hartogh uit Krimpen a.d Ijssel

09-09-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
09-09-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

16-09-2018 10.00 uur
16-09-2018 18.00 uur Ds. T. Schutte uit Ede

23-09-2018 10.00 uur Ds. R.R.Maathuis
23-09-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

30-09-2018 10.00 uur Ds. G. Baalbergen uit Voorthuizen
30-09-2018 18.00 uur Ds. H.P. de Goede

07-10-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
07-10-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

14-10-2018 10.00 uur Ds. G. den Hartogh uit Krimpen Voorbe. H.A.
14-10-2018 18.00 uur Ds. D. Westerneng uit ´s Gravenpolder

21-10-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis Viering Heilig Avondmaal
21-10-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis Viering H.A. en dankzegging

28-10-2018 10.00 uur Ds. H.P. de Goede
28-10-2018 18.00 uur Ds. G. van der Linden uit Klundert

04-11-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
04-11-2018 18.00 uur Ds. W. van Herwijnen uit Zwijndrecht

07-11-2018 19.30 uur Ds. R.R. Maathuis Dankstond

11-11-2018 10.00 uur Ds. P.H. Zaadstra uit Kockengen
11-11-2018 18.00 uur Ds. A. Spaans uit Colijnsplaat

18-11-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis
18-11-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

25-11-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis Einde Kerkelijk jaar
25-11-2018 18.00 uur Ds. G. den Hartogh uit Krimpen a.d Ijssel

02-12-2018 10.00 uur Ds. E.P. van der Veen Nunspeet 1e Advent
02-12-2018 18.00 uur Ds. D. Westerneng uit ´s Gravenpolder

09-12-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis 2e zondag van Advent
09-12-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis
16-12-2018 10.00 uur 3e zondag van Advent
16-12-2018 18.00 uur Ds. D. Westerneng uit ´s Gravenpolder

23-12-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis 4e zondag van Advent
23-12-2018 18.00 uur Ds. R.R. Maathuis

25-12-2018 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis Kerstfeest
25-12-2018 18.30 uur Kerstfeest met de jeugdclubs

30-12-2018 10.00 uur
30-12-2018 18.00 uur Ds. H.P. de Goede

31-12-2018 19.30 uur Ds. R.R. Maathuis Oudjaar

01-01-2019 10.00 uur Ds. R.R. Maathuis Nieuwjaar